Menu
Sepetiniz
150 TL VE ÜZERİ TÜM ALIŞVERİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ KARGO

Blog RSS Feed

31 Jul Evde bebek bakımında dikkat edilmesi gerekenler
0 22
Emzirme düzeniİlk haftalarda emzirme düzensizdir ve bebek her istediğinde emzirilmelidir. Her iki göğsü de eşit sürelerde emzirtmek idealdir. Ancak bu her zaman gerçekleşmez. Bebek bir seferde tek göğsü emerse bir sonraki sefer diğer taraftan emzirmek gerekir. İlk 10 dakikadan sonra gelen süt daha yağlıdır; bebekte doygunluk hissi uyandırır. Bir gö..
20 Jun 0-6 Aylık Bebek Beslenmesi (Yenidoğan)
muratsivas 0 76
0-6 Aylık (Yenidoğan) Bebek BeslenmesiHerkese merhaba!Doğumdan sonra ilk altı ay süresince bebeğin fizyolojik ve psikososyal ihtiyaçlarını tek başınamükemmel bir şekilde karşılayan anne sütü, anne ve bebek bağının kurulmasında önemli rol oynar.Bebeğin ilk altı ay tek başına anne sütü ile beslenmesi, altıncı aydan sonra ek besinlerle birlikte anne s..
03 Jun HAFTA HAFTA GEBELİK
muratsivas 0 256
Hamilelikte 1.HaftaHamilelik sürecinin hesaplanması için adet olunan son tarihin ilk günü baz alınır ve o gün hamileliğin birinci günü olarak kabul edilir. Bu nedenle hamileliğin adet bitiminden sonra başladığı düşünülmemelidir. Hamilelik başlangıcında kadın son âdetini mutlaka görmektedir. Bu nedenle de çoğu zaman kadınlar hamile olduklarını ikinc..
27 May Bebek Islak Mendilleri Nasıl Olmalıdır ?
admin 0 140
Annelerin bebek hijyeni için sıklıkla kullandığı ürünlerin başında ıslak mendiller gelmektedir. Ancak bebek ıslak mendillerinin seçiminde olabildiğince titiz davranılması gerekir. Özellikle bebeklerin altı değiştirilirken kullanılan ıslak mendiller, el ve vücut temizliği için de tercih edilmektedir.Annelerin bebek hijyeni için sıklıkla kullandığı ü..
23 May Yürüteç Alırken Nelere Dikkat Edilmeli
0 170
Tüm Çeşitleri ile Yürüteç Hakkında Merak Ettiğin Her ŞeyZamanın ne kadar hızlı geçtiğinin ve bebeğinin ne denli çabuk büyüdüğünün farkında mısın? Sanki ilk gülüşü dünmüş, ilk dişi dün çıkmış, ilk kez dün emeklemiş gibi değil mi? O günler çok çabuk geçti ve bebeğin yavaş yavaş ayaklanmaya hazır mı? Cevabın evetse yürüteç satın almanın tam zamanı.Biz..
23 May En İyi Ana Kucağı Nasıl Seçilir?
muratsivas 0 57
En İyi Ana Kucağı Nasıl Seçilir?Şu anda muhtemelen bebek bekliyorsun ve bebek alışveriş listenin önemli kalemlerinden biri de ana kucağı! Haklısın, bebek bezi kadar olmasa da ana kucağı doğumdan hemen sonraki ilk ihtiyaçlarından biri olacak.Ana kucağını satın almadan önce en uygununun hangisi olacağına karar vermek için yazımızı muhakkak okumalısın..
23 May Oto Koltuğu Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli
0 169
A'dan Z'ye Oto Koltuğu Seçme RehberiBebek ya da çocuk alışverişinin en zor kararlarından biri, hangi oto koltuğunu satın alacağını belirlemek. Çünkü oto koltuğu seçerken karşına birçok özellik çıkacak. Bunların ne anlama geldiğini bilmeden oto koltuğu almak, işi şansa bırakmak demek. Çok temel kriterleri baz alarak hazırladığımız bu rehberi okudukt..
23 May Bebek Arabası Seçerken Nelere Dikkat edilmeli
admin 0 116
Bebek arabası seçerken genelde ilk önceliğimiz dış görüntüsü olur. Ancak araba seçerken sadece görünüşüne aldanmamak gerekir. Binlere çeşit ve marka arasından hangi arabanın bebeğiniz için en iyisi olacağını anlamak için birtakım kriterler değerlendirilmelidir. İşte bebek arabası seçimi sırasında dikkat etmeniz gerekenler.Bebeğin rahatlığı ve konfo..
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)
Göz atma deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası .