Kategori
Sepetiniz

Blog RSS Feed

21 Ağu Hamilelikte doğru bilinen 10 yanlış
1 4278
Anne adayları bebeğinin sağlıklı bir şekilde dünyaya gelmesi için tabii ki rutin kontrollerini ihmal etmiyor ve hamilelik-bebek sağlığı hakkında doğru bilgiler edinmeye çalışıyor. Fakat hamilelik hakk..
23 May Bebek Arabası Seçerken Nelere Dikkat edilmeli
0 2345
Bebek arabası seçerken genelde ilk önceliğimiz dış görüntüsü olur. Ancak araba seçerken sadece görünüşüne aldanmamak gerekir. Binlere çeşit ve marka arasından hangi arabanın bebeğiniz için en iyisi ol..
23 May Oto Koltuğu Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli
0 5798
A'dan Z'ye Oto Koltuğu Seçme RehberiBebek ya da çocuk alışverişinin en zor kararlarından biri, hangi oto koltuğunu satın alacağını belirlemek. Çünkü oto koltuğu seçerken karşına birçok özellik çıkacak..
23 May En İyi Ana Kucağı Nasıl Seçilir?
0 4961
En İyi Ana Kucağı Nasıl Seçilir?Şu anda muhtemelen bebek bekliyorsun ve bebek alışveriş listenin önemli kalemlerinden biri de ana kucağı! Haklısın, bebek bezi kadar olmasa da ana kucağı doğumdan hemen..
23 May Yürüteç Alırken Nelere Dikkat Edilmeli
0 5312
Tüm Çeşitleri ile Yürüteç Hakkında Merak Ettiğin Her ŞeyZamanın ne kadar hızlı geçtiğinin ve bebeğinin ne denli çabuk büyüdüğünün farkında mısın? Sanki ilk gülüşü dünmüş, ilk dişi dün çıkmış, ilk kez ..
27 May Bebek Islak Mendilleri Nasıl Olmalıdır ?
0 1942
Annelerin bebek hijyeni için sıklıkla kullandığı ürünlerin başında ıslak mendiller gelmektedir. Ancak bebek ıslak mendillerinin seçiminde olabildiğince titiz davranılması gerekir. Özellikle bebeklerin..
03 Haz HAFTA HAFTA GEBELİK
0 14731
Hamilelikte 1.HaftaHamilelik sürecinin hesaplanması için adet olunan son tarihin ilk günü baz alınır ve o gün hamileliğin birinci günü olarak kabul edilir. Bu nedenle hamileliğin adet bitiminden sonra..
20 Haz 0-6 Aylık Bebek Beslenmesi (Yenidoğan)
0 19941
0-6 Aylık (Yenidoğan) Bebek BeslenmesiHerkese merhaba!Doğumdan sonra ilk altı ay süresince bebeğin fizyolojik ve psikososyal ihtiyaçlarını tek başınamükemmel bir şekilde karşılayan anne sütü, anne ve ..
31 Tem Evde bebek bakımında dikkat edilmesi gerekenler
0 1916
Emzirme düzeniİlk haftalarda emzirme düzensizdir ve bebek her istediğinde emzirilmelidir. Her iki göğsü de eşit sürelerde emzirtmek idealdir. Ancak bu her zaman gerçekleşmez. Bebek bir seferde tek göğ..
28 Oca Mama Sandalyesi Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler
0 2603
Biliyoruz, mama sandalyesi seçmek hiç de kolay değil. O kadar çok seçenek o kadar farklı özellikler var ki nereden başlayacağını bilememen çok normal. Bu yazıyı tam da bunun için yazdık.Mama sandalyes..
26 Mar Hamilelikte kahve tüketirken sınır ne olmalı?
0 1368
Hamilelikte kahve tüketirken sınır ne olmalı?Hamilelikte kahve içmek zararlı mı? Gebelik döneminde olanlar hangi kahveyi tercih etmeli?Hamilelik süreci özellikle tükettiğimiz yiyecek ve içecekler bakı..
21 Ağu Hamilelikte Kıyafet Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler
0 3394
Hamilelikte Kıyafet Seçiminde Dikkat Edilmesi GerekenlerHamilelik, kadınların yaşamında gerek fiziksel gerek psikolojik olarak en hassas olan dönemlerdendir. Bu dönemde yeme-içme alışkanlıkları kadar ..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 13 (2 Sayfa)
Nasıl yardımcı olabiliriz?