Kategori
Sepetiniz

Blog RSS Feed

21 Ağu Hamilelikte doğru bilinen 10 yanlış
1 1407
Anne adayları bebeğinin sağlıklı bir şekilde dünyaya gelmesi için tabii ki rutin kontrollerini ihmal etmiyor ve hamilelik-bebek sağlığı hakkında doğru bilgiler edinmeye çalışıyor. Fakat hamilelik hakk..
02 Ara Park Yatak Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler
1 458
Bebeklerin rahat bir uyku uyumasını sağlayıp onlara güvenli bir oyun alanı yaratan park yataklar, ebeveynler için de büyük kolaylık sağlıyor. Tabii bebeğiniz için doğru park yatağı seçerken dikkat etm..
23 May Bebek Arabası Seçerken Nelere Dikkat edilmeli
0 748
Bebek arabası seçerken genelde ilk önceliğimiz dış görüntüsü olur. Ancak araba seçerken sadece görünüşüne aldanmamak gerekir. Binlere çeşit ve marka arasından hangi arabanın bebeğiniz için en iyisi ol..
23 May Oto Koltuğu Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli
0 1597
A'dan Z'ye Oto Koltuğu Seçme RehberiBebek ya da çocuk alışverişinin en zor kararlarından biri, hangi oto koltuğunu satın alacağını belirlemek. Çünkü oto koltuğu seçerken karşına birçok özellik çıkacak..
23 May En İyi Ana Kucağı Nasıl Seçilir?
0 2156
En İyi Ana Kucağı Nasıl Seçilir?Şu anda muhtemelen bebek bekliyorsun ve bebek alışveriş listenin önemli kalemlerinden biri de ana kucağı! Haklısın, bebek bezi kadar olmasa da ana kucağı doğumdan hemen..
23 May Yürüteç Alırken Nelere Dikkat Edilmeli
0 1986
Tüm Çeşitleri ile Yürüteç Hakkında Merak Ettiğin Her ŞeyZamanın ne kadar hızlı geçtiğinin ve bebeğinin ne denli çabuk büyüdüğünün farkında mısın? Sanki ilk gülüşü dünmüş, ilk dişi dün çıkmış, ilk kez ..
27 May Bebek Islak Mendilleri Nasıl Olmalıdır ?
0 771
Annelerin bebek hijyeni için sıklıkla kullandığı ürünlerin başında ıslak mendiller gelmektedir. Ancak bebek ıslak mendillerinin seçiminde olabildiğince titiz davranılması gerekir. Özellikle bebeklerin..
03 Haz HAFTA HAFTA GEBELİK
0 9213
Hamilelikte 1.HaftaHamilelik sürecinin hesaplanması için adet olunan son tarihin ilk günü baz alınır ve o gün hamileliğin birinci günü olarak kabul edilir. Bu nedenle hamileliğin adet bitiminden sonra..
20 Haz 0-6 Aylık Bebek Beslenmesi (Yenidoğan)
0 1053
0-6 Aylık (Yenidoğan) Bebek BeslenmesiHerkese merhaba!Doğumdan sonra ilk altı ay süresince bebeğin fizyolojik ve psikososyal ihtiyaçlarını tek başınamükemmel bir şekilde karşılayan anne sütü, anne ve ..
31 Tem Evde bebek bakımında dikkat edilmesi gerekenler
0 907
Emzirme düzeniİlk haftalarda emzirme düzensizdir ve bebek her istediğinde emzirilmelidir. Her iki göğsü de eşit sürelerde emzirtmek idealdir. Ancak bu her zaman gerçekleşmez. Bebek bir seferde tek göğ..
21 Ağu Hamilelikte Kıyafet Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler
0 1866
Hamilelikte Kıyafet Seçiminde Dikkat Edilmesi GerekenlerHamilelik, kadınların yaşamında gerek fiziksel gerek psikolojik olarak en hassas olan dönemlerdendir. Bu dönemde yeme-içme alışkanlıkları kadar ..
18 Eyl Anne ve Bebeğin Beslenme Düzeni
0 1238
İlk günler belki de en önemli konu, anne sütünün yeterli olması ve annenin iyi beslenmesidir. Anne sütü, insan yavrusunun hayatı boyunca yararlandığı, tükettiği en mucizevi gıdadır. Bebeğin, ilk günle..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 14 (2 Sayfa)